Kontakty na Regionální vydavatelství

Email: 

 info@regionalnivydavatelstvi.cz

Adresa:   K Žižkovu 282/9
 Praha 9, 190 00
Telefon:   +420 266 311 596

Obchod centrála

Jan Ondruš +420 266 311 596 ondrus@regvyd.cz
Vít Vrbický +420 603 786 170 vrbicky@regvyd.cz
Karel Dobiáš +420 739 300 390 dobias@regvyd.cz
Aneta Dobiášová +420 732 574 319 dobiasova@regvyd.cz
Zuzana Tomaschková +420 605 405 799 tomaschkova@regvyd.cz

Obchod střední Čechy

Dana Brejchová +420 603 588 338 brejchova@regvyd.cz
Karel Dobiáš +420 739 300 390 dobias@regvyd.cz
Aneta Dobiášová +420 732 574 319 dobiasova@regvyd.cz
Štěpánka Hadravová +420 605 167 046 hadravova@regvyd.cz
Jan Lát +420 722 201 511 lat@regvyd.cz
Zuzana Tomaschková +420 605 405 799 tomaschkova@regvyd.cz
Vít Vrbický +420 603 786 170 vrbicky@regvyd.cz

Obchod jižní Čechy

Karel Dobiáš +420 739 300 390 dobias@regvyd.cz
Aneta Dobiášová +420 732 574 319 dobiasova@regvyd.cz

Obchod severní Čechy

Tomáš Tecl +420 773 161 747 tecl@regvyd.cz
Ladislav Paták +420 777 575 000 patak@regvyd.cz
     

Obchod Vysočina

Havel Mouka +420 602 557 777 mouka@regvyd.cz
Jitka Parbusová +420 777 174 407 parbusova@regvyd.cz

Obchod jižní Morava

Havel Mouka +420 602 557 777 mouka@regvyd.cz
Tomáš Karal +420 732 530 071 karal@regvyd.cz

Obchod střední Morava

Jana Juráková +420 773 617 353 jurakova@regvyd.cz
Michal Novák +420 739 724 774 novak@regvyd.cz
Jindřich Marek +420 608 769 595 marek@regvyd.cz
Vladimír Musial +420 606 792 490 musial@regvyd.cz
Margita Šutovská +420 604 447 457 sutovska@regvyd.cz
Anna Bažantová +420 774 411 168 bazantova@regvyd.cz

Obchod východní Morava

Michal Novák +420 739 724 774 novak@regvyd.cz
Vladimír Musial +420 606 792 490 musial@regvyd.cz
Tomáš Karal +420 732 530 071 karal@regvyd.cz
David Urban +420 775 905 735 urban@regvyd.cz

Obchod severní Morava

Jiří Sachr +420 608 832 606 sachr@regvyd.cz

Produkce

Ing. Barbora Škaldová +420 733 758 888 skaldova@regvyd.cz
Růžena Hrdá +420 733 720 744 hrda@regvyd.cz

Účtárna

Ing. Barbora Škaldová +420 733 758 888 skaldova@regvyd.cz

Pohledávky

Barbora Hošková +420 739 136 477 pohledavky@regvyd.cz

IT

Tomáš Tecl +420 773 161 747 tecl@regvyd.cz

 

 



Síť Regionální vydavatelství provozuje společnost:
Adresa sídla:   Regionální vydavatelství s.r.o.
 Krakovská 201/14
 779 00 Olomouc – Nové Sady
IČ:   27846717
DIČ:   CZ27846717